| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 10 kg |
| Fan Motors Type | DC |
| Color | Stainless steel |
| Air Velocity | 11m/s |
| Heiztyp | Heizlüfter |
|---|---|
| Steuermodus | Fernbedienung |
| Installationstyp | Wand montiert |
| Heizkörper | Ptc-Keramikheizung |
| Material | Metall, Aluminiumabdeckung |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| Betriebsspannung | 380/400 VAC |
|---|---|
| Montagetyp | Wand- / Fensterhalterung |
| Dimension | 0,9 m-2m |
| Luftstrom | 2000m³/h |
| Gewicht | 20 kg |
| Betriebsspannung | 230 VAC |
|---|---|
| Montagetyp | Wand-/Fenster-Berg |
| Luftstrom | 2000m³/h |
| Gewicht | 15 kg |
| Farbe | Silber /Weiß |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| Zahlungsbedingungen | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Herkunftsort | aus China |
| Markenname | Theodoor |
| Zertifizierung | CE |
| Modellnummer | Die Bezeichnung "R" ist: |
| Zahlungsbedingungen | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Herkunftsort | aus China |
| Markenname | Theodoor |
| Zertifizierung | CE |
| Modellnummer | A5-Serie |
| Betriebsspannung | 380/400 VAC |
|---|---|
| Montagetyp | Wand- / Fensterhalterung |
| Luftstrom | 4000 m3/h |
| Gewicht | 27 Kilogramm |
| Leistung | 3N-380V-50Hz oder 220 V |
| Klingenmaterial | Gusseisen |
|---|---|
| Montagetyp | Wandlüfter |
| Stromspannung | Wechselstrom 220 V bis 240 V |
| Geschwindigkeit | 4000 U/min |
| Luftstromgeschwindigkeit | 25 m/s |